PBS Media Manager (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Image settings
fi: Kuva-asetukset

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Duration
fi: Kesto

en: Show
fi: Näytä

en: Production
fi: Tuotanto
