PBS Media Manager (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Duration
hr: Trajanje

en: Show
hr: Prikaži
