PBS Media Manager (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Show
jv: Kétoknā
