PBS Media Manager (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Duration
lt: Laikas

en: Show
lt: Rodyti

en: Production
lt: Produkcija
