PBS Media Manager (2.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Duration
oc: Durada

en: Show
oc: Afichar

en: API key
oc: Clau API
