PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Duration
be: Працягласць

en: Show
be: Паказаць
