PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Image settings
sv: Bildinställningar

en: Teaser
sv: Ingress

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Show
sv: Visa

en: Production
sv: Produktion

en: API Settings
sv: API-inställningar
