PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Show
bo: སྟོན
