PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Image settings
cy: Gosodiadau delwedd

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Production
cy: Cynhyrchiad
