PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Duration
et: Kestus

en: Show
et: Näita
