PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Image settings
fr: Paramètres d'image

en: Teaser
fr: Accroche

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Duration
fr: Durée

en: Show
fr: Afficher

en: API key
fr: Clé d'API

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: An error occurred during processing
fr: Une erreur s'est produite lors du traitement
