PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Show
km: បង្ហាញ
