PBS Media Manager (2.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Show
nl: Weergeven

en: API key
nl: API-sleutel

en: Production
nl: Productie

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: API Test
nl: API-test

en: Video ID.
nl: Video-ID.
