PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Image
ar: الصورة

en: Image settings
ar: إعدادات الصورة

en: Updated
ar: التحديث

en: Logo
ar: الشعار

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Show
ar: عرض

en: Cron ran successfully.
ar: اكتمل مجدول الأعمال (كرون) بنجاح.

en: Cron run failed.
ar: فشل عمل كرون.
