PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Image
az: Şəkil

en: Image settings
az: Şəkil parametrləri

en: GUID
az: GUDİ

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Logo
az: loqo

en: Duration
az: Müddət

en: Show
az: Göstər

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: Cron run failed.
az: Cron uğursuz oldu.
