PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Image
be: Малюнак

en: Genre
be: Пол

en: Updated
be: Абноўлена

en: Logo
be: Лагатып

en: Duration
be: Працягласць

en: Show
be: Паказаць

en: Cron ran successfully.
be: Крон запусціўся ўдала.

en: Cron run failed.
be: Крон запусціўся няўдала.
