PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Image
bg: Снимка

en: Updated
bg: Обновено

en: Logo
bg: Лого

en: Duration
bg: Период

en: Show
bg: Покажи

en: Production
bg: Продукт

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Cron run failed.
bg: Cron изпълнение неуспешно
