PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Image
bo: པར་རིས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Show
bo: སྟོན

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: Cron run failed.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་མ་ཐུབ།
