PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image
ca: Imatge

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Genre
ca: Gènere

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Logo
ca: Logotip

en: Duration
ca: Durada

en: Show
ca: Mostra

en: Season
ca: Temporada

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Cron run failed.
ca: L'execució de cron ha fallat.

en: Video ID.
ca: ID del vídeo.
