PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Image
cs: Obrázek

en: Image settings
cs: Nastavení obrázků

en: Genre
cs: Žánr

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Duration
cs: Trvání

en: Show
cs: Ukázat

en: Production
cs: Výroba

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Cron run failed.
cs: Spuštění cronu selhalo.
