PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Image
cy: Delwedd

en: Image settings
cy: Gosodiadau delwedd

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Cron ran successfully.
cy: Cron wedi rhedeg yn lwyddiannus.

en: Cron run failed.
cy: Rhediad cron wedi methu.
