PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image
da: Billede

en: Image settings
da: Billedindstillinger

en: Updated
da: Opdateret

en: Duration
da: Varighed

en: Show
da: Vis

en: API key
da: API-nøgle

en: Production
da: Produktion

en: Cron ran successfully.
da: Cron-opgave fuldført.

en: Cron run failed.
da: Cron-opgave mislykkedes.
