PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Image
el: Εικόνα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Production
el: Παραγωγή

en: Cron ran successfully.
el: Η εκτέλεση του cron έγινε με επιτυχία.

en: Cron run failed.
el: Η εκτέλεση του cron απέτυχε.
