PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Image
eo: Bildo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Show
eo: Montru

en: Cron ran successfully.
eo: Cron funkciis sukcese.

en: Cron run failed.
eo: Cron malsukcesis.
