PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Image
eu: Irudia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Show
eu: Erakutsi

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Cron run failed.
eu: Cron abioak huts egin du.
