PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Image
fa: تصویر

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Updated
fa: به‌روز

en: Logo
fa: آرم

en: Duration
fa: مدت

en: Show
fa: نمایش

en: Production
fa: محصولات

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Cron run failed.
fa: اجرای کرون با شکست روبرو شد.
