PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: Image settings
gl: Axustes da imaxe

en: Updated
gl: Actualizado

en: Logo
gl: Logotipo

en: Duration
gl: Duración

en: Show
gl: Amosar

en: Cron ran successfully.
gl: Cron executouse correctamente.

en: Cron run failed.
gl: Cron fallou na súa execución.
