PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: GUID
gu: જીયુઆઇડી

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
