PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Image
hi: चित्र

en: Image settings
hi: छवि सेटिंग्स

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Duration
hi: अवधि

en: Show
hi: दिखाये

en: Cron ran successfully.
hi: क्रॉन चल गया

en: Cron run failed.
hi: क्रोन चलन विफल
