PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Image
id: Gambar

en: Image settings
id: Pengaturan gambar

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Duration
id: Durasi

en: Show
id: Tampilkan

en: API key
id: Kunci API

en: Cron ran successfully.
id: Cron berhasil dijalankan.

en: Cron run failed.
id: Cron gagal dijalankan.
