PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Image
jv: Gambar

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Show
jv: Kétoknā

en: Cron ran successfully.
jv: Cron uwis sukses dilakokaké.

en: Cron run failed.
jv: Cron gagal dilakokaké.
