PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Image
ka: სურათი

en: Image settings
ka: სურათის პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Logo
ka: ლოგო

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Show
ka: ჩვენება
