PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Image
kk: Сурет

en: Logo
kk: Логотип

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: Cron run failed.
kk: Cron іске қосалмады.
