PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Cron ran successfully.
km: Cron បាន​រត់​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Cron run failed.
km: Cron រត់​បរាជ័យ ។
