PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Image
ku: وێنە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: Cron run failed.
ku: کارگێڕ سەرکەوتوو نەبوو.
