PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Image
no: Bilde

en: Image settings
no: Innstillinger for bilde

en: Genre
no: Sjanger

en: Updated
no: Oppdatert

en: Duration
no: Varighet

en: Show
no: Vis

en: Production
no: Produksjon

en: Cron ran successfully.
no: Kjørte cron-oppgaver uten feil.

en: Cron run failed.
no: Kjøring av cron-oppgave feilet.
