PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Image settings
pl: Ustawienia obrazów

en: Genre
pl: Kategoria

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Show
pl: Pokaż

en: API key
pl: Klucz API

en: Production
pl: Produkcja

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Cron run failed.
pl: Nie udało się wykonać zadań cron.

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
