PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Image
pt: Imagem

en: Image settings
pt: Configuração de imagem

en: Genre
pt: Gênero

en: Updated
pt: Atualizado

en: Duration
pt: Duração

en: Show
pt: Exibir

en: API key
pt: Chave da API

en: Production
pt: Produção

en: Season
pt: Temporada

en: Cron ran successfully.
pt: O cron rodou com sucesso.

en: Cron run failed.
pt: O agendador de tarefas falhou.
