PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Image
ru: Изображение

en: Image settings
ru: Настройки изображений

en: Genre
ru: Жанр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Logo
ru: Логотип

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Show
ru: Показать

en: API key
ru: API-ключ

en: Cron ran successfully.
ru: Запуск <em>cron</em> выполнен.

en: Cron run failed.
ru: Запуск <em>cron</em> неудачен.
