PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Duration
sk: Trvanie

en: Show
sk: Zobraziť

en: API key
sk: API kľúč

en: Production
sk: Produkcia

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Cron run failed.
sk: Beh cronu zlyhal.

en: API Settings
sk: Nastavenia API
