PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Logo
sq: Stema

en: Show
sq: Shfaq

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Cron run failed.
sq: Ekzekutimi i cron dështoi.
