PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Logo
th: โลโก้

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Show
th: แสดง

en: Cron ran successfully.
th: Cron ทำงานสำเร็จ

en: Cron run failed.
th: Cron ทำงานล้มเหลว
