PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Image
tr: Resim

en: Image settings
tr: Görsel ayarları

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Duration
tr: Süre

en: Show
tr: Göster

en: Production
tr: Üretim

en: Cron ran successfully.
tr: Dönemsel görevler başarıyla çalıştırıldı.

en: Cron run failed.
tr: Dönemsel görevleri çalıştırma girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.
