PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Image
bn: ছবি

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Logo
bn: লোগো

en: Show
bn: দেখাও
