PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Title
de: Titel

en: Image
de: Bild

en: Image settings
de: Bildeinstellungen

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Duration
de: Dauer

en: Show
de: Anzeigen

en: API key
de: API-Key

en: Staging
de: Testumgebung

en: Production
de: Produktion

en: Season
de: Jahreszeit

en: API Settings
de: API-Einstellungen

en: Slug
de: Titelform

en: Poster Image
de: Vorschaubild

en: API Test
de: API-Test

en: An error occurred during processing
de: Bei der Verarbeitung ist ein Fehler aufgetreten

en: Updated at
de: Aktualisiert am

en: Video ID.
de: Video-ID.
