PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Image
hu: Kép

en: Image settings
hu: Képek beállításai

en: Genre
hu: Műfaj

en: Updated
hu: Frissítve

en: Logo
hu: Logó

en: Duration
hu: Időtartam

en: Show
hu: Megjelenítés

en: API key
hu: API kulcs

en: Production
hu: Termelés

en: Season
hu: Szezon

en: Video ID.
hu: Videó azonosító.
