PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Image
is: Mynd

en: Image settings
is: Myndastillingar

en: Updated
is: Uppfært

en: Logo
is: Táknmynd

en: Show
is: Sýna
