PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Image
ja: 画像

en: Image settings
ja: 画像の設定

en: Genre
ja: ジャンル

en: Updated
ja: 更新

en: Logo
ja: ロゴ

en: Duration
ja: 期間

en: Show
ja: 表示

en: Production
ja: 運用中
