PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Genre
kn: ಶೈಲಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):
