PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Image
te: బొమ్మ

en: Image settings
te: బొమ్మ అమరికలు

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Duration
te: నిడివి

en: Show
te: చూపించు
